Святий Миколай іде – подарунки несе

День Святого Миколая

в навчально-виховному комплексі «Райдуга»

         Як відомо, в ніч на 19 грудня до дітей в гості приходить Святий Миколай і залишає подаруночки під подушкою. Але всім малята знають, якщо протягом року мали незадовільну поведінку, то замість солодощів знаходять «різочку».

         Ось і до нашого закладу сьогодні завітав Микола Чудотворець, так його ще називають в народі й привітав всіх дітей з цим чудовим, світлим днем і навіть про працюючий персонал теж не забув. Зранку Миколай обійшов найменших діток, вітаючи їх піснями й солодощами, а натомість малята приготували безліч віршів і ними радували шановного Святого гостя. Вже в обід, під час перегляду мультимедійної презентації та мультфільму до школярів теж дійшов Миколайчик. Він привітав гарними словами та смачними подарунками усіх учнів,  із задоволенням послухав вірші від дітей, що йому приготували.

         Всі присутні, які потрапили на це дійство, були задоволені побаченим, отримали безліч приємних емоцій і щирого задоволення, а вчителі й вихователі в свою чергу поринули на деякий час в країну дитинства.