День відкритих дверей

19 квітня 2017 року в КУ Сумський НВК № 41 був проведений родинний захід співпраці педагогів, вихованців та їхніх батьків «День відкритих дверей».

 Навчальний заклад радо зустрічав гостей: батьків вихованців, представників громадськості.  Святково прибрані коридори, виставки творчих дитячих робіт-все вказувало на наближення свята!

Батьки майбутніх дошкільнят взяли участь у брифінгу «Давайте познайомимося», який провела директор Т.В.Кулагіна. Під час екскурсії закладом батьки мали змогу ознайомитися із умовами, які створено у закладі для дітей.  Для батьків вихованців закладу було запропоновано годину спілкування «Погляди сучасного закладу «Школа сприяння здоров’ю» та проведено засідання за круглим столом «Запитуйте-відповідаємо». Зустрічі завершилися майстер-класами «Творимо разом» за участю батьків, педагогів. Дошкільнят та учнів початкової школи чекали нетрадиційні уроки та розваги. Учні та діти «звітували» перед батьками про свої досягнення, а останні, в свою чергу, мали змогу стати безпосередніми учасниками освітнього процесу, раділи і хвилювалися разом із своїми дітьми.

У другій половині дня пройшла спортивно-музична розвага для дітей середнього дошкільного віку «Гра скликає друзів», а учні 4 класу стали учасниками інтерактивної гри «Моя Батьківщина». Діти були у захваті, бо отримали море позитивних емоцій.

День відкритих дверей завершився традиційним звітом гуртків «Райдужний місточок». Актова зала переповнена батьками… Усі в очікуванні святкового концерту… Шквал овацій, оплесків… Так нагороджували батьки учасників свята, дякували педагогам за нелегку, але потрібну роботу!

         До наступних зустрічей!!!