Письменниця Сумщини в НВК № 41

Учні початкової  школи мали можливість зустрітися  з письменницею –  Анною Коршуновою. Школярам вона добре знайома як автор книг для дітей: «Фроська – кімнатна фея», «Лицар – Морквицар», «Разом веселіше» т. ін.

Трудівниця, творець, активістка, друг всім людям, вміє бачити і цінувати красу, як людини, так і світу, в якому живе. Анна Євгенівна, – бачить, розуміє, любить, цінує і робить все можливе, щоб зберегти і примножити її. Тому і вважає він головною справою свого життя – Слово, головну силу Творіння. 

Певну кількість років працювала вчителем у школі, потім почала займатися журналістикою й поступово з’явилося  натхнення до написання дитячої літератури та іноді займається «hand made» по виготовленню ляльок.

Учні уважно слухали її розповіді, задавали питання, слухали гумор із шкільного й власного життя з великим пожвавленням і усмішкою на обличчі.

     Головною метою зустрічей було не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором, коли вони мали можливість отримати критичні зауваження чи схвальний відгук на власну літературну творчість від визнаного знавця цієї справи. 

Також Анна Євгенівна демонструвала одну із своїх нових публікацій «Казкові місто Суми», де учні познайомляться не тільки з історією рідного краю, а й зможуть дізнатися багато цікавого та навіть виконати деякі завдання.

Наприкінці зустрічі навчила дітей робити театральних зайчат із майки, отримала в подарунок напам’ять малюнки, що були виконані до творів письменниці й звичайно, як же було не обійтися без сумісних, теплих фотографій і автографів від щирого серця.