Свято зі сльозами на очах

«Свято зі сльозами на очах у НВК № 41»

Минуло вже багато десятиліть з того 9 травня, коли закінчилася Друга світова війна. Тепер кожного року в цей день відзначається День Перемоги. Нам дуже пощастило жити в мирний час, мати багато можливостей в житті. Ми знаємо про війну з розповідей старших та з книг. А для мільйонів людей ці страшні події були реальністю.

У нашому закладі відбулося святкове дійство, лінійка до Дня Перемоги. Вчителі та вихователі продовжували ознайомлювати учнів з подіями тих тяжких часів. Дітям запропонували прослухати цікаві факти, пісні присвячені 9 травня, переглянути короткий відео фрагмент про події 1939-1945 рр. В залі була атмосфера і суму, і радості. Після закінчення святкової лінійки учні та вчителі поклали квіти до меморіальної дошки.    

9 травня – День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль.

Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у День Перемоги – найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні пам’ятати тих, завдяки кому тепер живемо в мирі. Це допоможе нам вивчити гіркий урок історії і ніколи не повторювати його.